Kontakt oss

Dan Fredrik Halvorsen

Dan Fredrik Halvorsen

Salgssjef

dan@infraplast.no
+47 928 959 88

Torbjørn Sæther

Torbjørn Sæther

Markedsdirektør

torbjorn@infraplast.no
+47 918 22 000

Maren

Maren Johansen

Leder Innesalg

maren@infraplast.no
+47 986 23 992

Anne Berit

Anne-Berit Thorsen

Leder Logistikk

anne@infraplast.no
+47 922 52 550

Ole-Kristian Holmedal

Ole-Kristian Holmedal

Driftsdirektør

ole@infraplast.no
+47 930 59 097

Øivind Jensen

Øivind Jensen

Produktsjef

oivind@infraplast.no
+47 997 45 551

Vladimir Nedelchev

Leder Produksjon

vladimir@infraplast.no
+47 966 66 275

Fredrik Isager

Fredrik Isager

Logistikk/Backoffice

fredrik@infraplast.no
+47 980 08 755

Kim Eriksen

Kim Eriksen

ADM. DIREKTØR

kim@infraplast.no
+47 952 73 641

Pere Malla

Pere Malla

PRODUKSJONSDIREKTØR

pere@infraplast.no
+47 476 48 118

Unni Merete Olsen

Unni Merete Olsen

Regnskap

unni@infraplast.no
+47 478 39 948

Elias Eriksen

Elias Eriksen

Innkjøp og kvalitet

elias@infraplast.no
+47 982 83 496

Bilde kommer

Ove Kristian Lysne

Fabrikksjef Lærdal

ove@infraplast.no
+47 901 03 069

Kart fra Follese til Lærdal

KONTAKT
INFRAPLAST AS:

Send oss en melding via kontaktskjemaet, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss for en hyggelig og uforpliktende prat.

Telefon:
56 15 19 80

E-post:
post@infraplast.no

Adresse Askøy:
Slettebrekkdalen 2, 5303 Follese

Adresse Lærdal:
Grandavegen 2, 6887 Lærdal

Åpningstider
Administrasjon: 08:00 – 16:00
Lager: 07:00 – 15:00
Lasting og lossing av varer må skje mellom 07:00 – 14:00.



    Vi deler aldri dine data med andre. Se våre personvernregler

    Skjema er beskyttet av reCAPTCHA fra Google: Personvernregler og Vilkår